Медійна спільнота збільшилася на 57 дипломованих професіоналів і професіоналок. Саме стільки успішних захистів бакалаврських дипломних робіт за освітньою програмою «Медіа-комунікації» відбулося в червні на кафедрі бізнес-журналістики і цифрових медіа.
Радіємо практичній спрямованості проєктів, а також враженням здобувачів і здобувачок вищої освіти від роботи над ними.
Аліна Заплавська, група 6.03.061.020.21.1: «Сьогодні я захищала свою дипломну роботу. Це був важливий і хвилюючий момент. За списком я була п’ятою, і саме це, як виявилося, стало для мене найскладнішим. Поки чекала виступу, то трохи розхвилювалась. Очікування було страшніше, ніж сам захист.
Проте, коли настала моя черга, всі переживання поступово відступили. Захист пройшов дуже добре. Члени комісії виявилися доброзичливими та уважними, тому загальна атмосфера була приємною. Окрему подяку хочу висловити моєму науковому керівнику — Ірині Борисівні. Її підтримка була надзвичайно важливою для мене впродовж усього процесу написання диплому. Вона не лише професійно спрямовувала мою роботу, а й завжди підтримувала мої ідеї».

Ольга Борзило, група 6.03.061.020.21.2: «Скажу чесно, дуже хвилювалась, тримала антистрес під час виступу в руках. Але все пройшло добре, на всі питання щиро рада була відповісти, дуже приємна комісія, я задоволена на всі 100%, оцінкою також! Дякую всім!
Процес дослідження був для мене дійсно цікавим, я розробила медіаплан для мережі ресторанів, тематика яких мені дуже близька, і так — я відчула впевненість та задоволення від процесу доповіді та, звісно, від результатів самої доповіді. Загалом був дуже корисний досвід такої роботи для мене».
Ілона Батуліна, група 6.03.061.020.21.1: «Написання диплому стало ще одним цікавим досвідом. було дуже непросто, але водночас цікаво працювати над темою, яка насправді мені близька.
Захист був надзвичайно хвилюючим, але загалом я задоволена собою. Було приємно, що комісія зацікавилась темою, і я змогла впевнено відповідати на цікаві запитання. Відчула впевненість, так би мовити. Не вірю, що цей етап минув, але й певною мірою залишив по собі відчуття гордості за виконану роботу».

Марія Коваленко, група 6.03.061.020.21.1: «Мені було доволі цікаво працювати над дипломною роботою, особливо досліджувати використання сторітелінгу в українських та міжнародних компаніях.
Захист мені сподобався, питання були цікаві та доречні плюс я рада що змогла поділитись своїми напрацюваннями».
Аліна Коноваленко, група 6.03.061.020.21.3: «Написання диплому виявилось зовсім не страшним, як здавалося на першому курсі. Це був цікавий і навіть захопливий досвід — я почувалась дослідницею, яка розбирається в темі, що справді цікава. Перед захистом була спокійна, але коли відкрила перший слайд — трохи розгубилась. З кожним словом тривога зникала, і ставало легше. Комісія поставила прості питання. на які мені було цікаво та легко відповісти. Після захисту було відчуття полегшення і водночас смутку, адже завершилась важлива частинка мого життя».
Голова екзаменаційної комісії, прессекретар Харківського плиткового заводу Володимир Дягілев розповів про своє ставлення до захистів: «На відміну від колег-викладачів я ніколи не знаю, з чим стикнуся: ані змісту дипломних робіт, ані здобувачів чи то їхньої мотивації до навчання. Тож кожен захист для мене – це вікно можливостей почути щось унікальне, щось, що відображає сучасні тренди, нові можливості та канали комунікацій. Часом я отримував більше, ніж очікував від заявленої теми роботи, часом – навпаки. Проте завжди було радісно споглядати, коли студент чи студентка захоплені власною темою, як прагнуть донести до комісії свої ідеї та здобутки. Серед найбільш неочікуваних тем – це роботи, присвячені книгам та читанню. А найбільше сподобався захист Дарини Терещенко та Аліни Коноваленко – за змістом, доробками, впевненістю».
Вітаємо всіх, хто багато працював і вчасно виконав усі умови!
Редактура й оформлення: доцентка кафедри БЖЦМ Ганна Старкова