Враження після відвідання радіостудії

4 березня студентка 4 курсу Тетяна Драгомощенко відвідала студію радіо «Накипіло». Вона вперше доторкнулася до мистецтва на ультракоротких хвилях.

Під час зустрічі з авторками програми «Я — культура» Наталею Буйновою та Аліною Богданович обговорили:

1. Визначення ролей в культурних проєктах;
  2. Поради для новачків щодо подальшого розвитку в культурному менеджменті;
  3. Як грамотно розподілити обовʼязки в проєктах.

Студентці показали та розповіли специфіку радіо «Накипіло», а також пояснили важливість готуватися та мати план дій, коли до вас прийде гість.

Тетяна відзначила, що її цікавить сам процес запису сюжету. Вона також вирішила подякувати дівчатам, які дозволили їй зануритися в дивовижний світ радіо через їхні розповіді.

Порада після відвідання радіо: коли запрошуєш гостя, то обовʼязково потрібно продивитися біографію та всі його попередні інтервʼю, щоб не було неприємних моментів на записі в студії.

Зауважимо, що візит відбувся в рамках переддипломної практики.